Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie?
10-24-2014, 03:27 AM
Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie?
witam,
pilnie w sensie do końca tygodnia muszę sprzedać auto. Zaczynam badać ofertę skupów aut z Wrocławia, nawet nie wiedziałem, że tych firm we Wrocławiu jest aż tyle. Po wpisaniu w google skup aut wrocław firm są setki - w sumie nie wiem nawet czy są to firmy bo na większości stron nie ma adresów tylko nr tel. Chciałbym sprzedać auto ale chcę to zrobić bezpiecznie i dobrze. Stąd pytanie czy ktoś już korzystał i może podać namiary na dobrą sprawdzoną firmę i przy tym aby godnie płaciła. Oczywiście na każdej stronie jest napisane, że każa jedna firma płaci więcej niż konkurencja Tongue - proszę o wasze rady, opinie oraz namiary . z góry dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-24-2014, 03:33 AM
RE: Skup aut we Wrocławiu. Który polecacie?
TKolego temat gdzieś był już wałkowany, jeden kolega poświęcił nieco czasu i zwiedział te wszystkie firmy i psełdo firmy. Z tego co pisał to firm które prowadzą skup aut we wrocławiu jest chyba z 4 lub 5 z czego sensowne ceny oferuje 1 lub 2. Pozostałe to chłopaki które chcą wyrwać tanio a sprzedać drogo, spotykają się gdzieś na środku ulicy czy stacji benzynowej i to właśnie taki skup samochodów jest Smile nie odpowiem Ci gdzie jechać bo nie pamiętam nazwy firmy.
10-24-2014, 03:45 AM
A jak z cenami? Jakie to są kwoty jakie skupy aut płacą za auta? Jak wyceniają samochody?
10-24-2014, 03:58 AM
No tak jak napisał kolega wyżej - normalna firma Ci normalnie zapłaci albo w miare normalnie no bo to skupy i kupują szybko a chłopaki na stacji benzynowej zapłacą ci jak najmniej...
10-24-2014, 04:09 AM
witam, ja także chcę sprzedać auto - nie tyle szybko co nie za bardzo chcę spotykać się z tymi wszystkimi klientami. Chciałam jechać do skupu aut ale kolega powiedział, że ci handlarze to typy z pod ciemnej gwiazdy. Jeśli znacie jakaś dobrą firmę to proszę o namiar Smile pozdrawiam
10-24-2014, 04:19 AM
Tak i jak pojedziesz sprzedać auto to Cie zastrzelą Tongue Ja sprzedałem w skupie aut normalnie i szybko, cena hmmm no idealna nie byla ale jak $$ potrzebny to wyjście dobre. Faktycznie większość skupów we Wrocławiu to chłopaczki szukające okazji ale są 2 firmy normalne. Tu nie będę pisał bo nie będę nikomu robił reklamy - info poszlo na maila. pozdro
10-24-2014, 04:33 AM
Bardziej mi chodziło czy płacą 50% ceny czy 80% bo raczej rynkowej ceny nie płacą nie?
10-25-2014, 06:15 AM
a czy doświadczeni koledzy mają jakieś informacje czy w Warszawie jest jakiś dobry skup aut, sprawdzony który ma dobre opinie ??
10-27-2014, 12:23 AM
warto przeczytać jak zastanawiacie się jaki skup aut wybrać http://superautomarket.pl/czy-warto-sprz...wa-opinie/
11-21-2014, 06:15 AM
hmm i jak ktoś sprzedał już auto w jakimś skupie samochodów? Myślę czy jechać w ten weekend do skupu czy może wstawić samochód w autokomis
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości