Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko
03-13-2013, 11:32 PM
Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko
witam was Panowie i Panie - dużymi krokami zbliża się moment przeze mnie bardziej oczekiwany niż wybór nowego papieża przez ludzi na pl. Św Piotra a mianowicie moment odbioru mojego nowego autka z salonu Smile . Niestety Audi tak bardzo nienawidzi swojego konkurenta Bmw, że salon nie chce przyjąć mojego starego a właściwie 3 letniego Bmw X3 w rozliczeniu. Niestety miejsce w moim sercu i garażu niestety także jest tylko dla 2 aut z czego jedno jest mojej małżonki Tongue tak więc zwracam się do szanownego towarzystwa z pytaniem - kto odkupi moje Bmw szybciutko i dobrze mi za nie zapłaci. Niestety handlowiec ze mnie kiepski, fotograf jeszcze gorszy tak więc sprzedaż na własną rękę zakończy się niepowodzeniem. Czytałem i słyszałem jednak w prasie telewizji oraz na słupach od latarni, że istnieją cudowne instytucje jak skup aut za gotówkę które same przyjadą dobrą gotówkę zostawią a cudowne Bmw zabiorą. Pytanie który skupik będzie dla mojego bmw najłaskawszy?

http://www.forumodszkodownia.info
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2013, 09:12 AM
RE: Skup aut Wrocław lub gdzieś blisko
witaj Janie Tongue - wszystko rozbija się zapewne o cenę Twojego samochodu oraz jego stan. Skoro masz 3 letnie bmw to pewnie dopiero co zakończył się leasing i było serwisowane w salonie - tak więc masz kilka opcji - albo pojechać do salonu bmw i pogadać aby wzieli Twoje auto w komis przy salonie - osobiście odradzam takie rozwiązanie bo np moje auto oddałem jak miało 4 lata a odebrałem jak miało 4,5 roku...w stanie gorszym niż oddałem. Możesz też zapytać czy nie wezmą od Ciebie auta za gotówkę ale...po pierwsze żaden salon nie bierze aut starszych niż 4 lata, musisz mieć pełną ksiązkę serwisową z Polskiego salonu no i najgorsza opcja to salonu płacą skandalicznie mało gdyż zakładają, że sprzedającemu nie zależy na aucie - np: moja siostra chciała oddać auto do VW we Wrocławiu - auto warte lekko 40 tyś zł - salon zaproponował kwotę o 60% niższą. Kolejna opcja to autokomis ale tutaj szukałbym raczej zaufanego - zwłaszcza przy tak drogim aucie - nie chodzi o kwestie samej kradzieży ale to co się słyszy najczęścej o zniszczonym wnętrzu oraz podmianie części prawnie nowych na częsci stare ledwo co działające - tak więc sprzedaż auta na naszym ryneczku motoryzacyjnym to wcale nie taka łatwa sprawa - jeśli chodzi o firmy typu skup aut to nie mogę wypowiedzieć żadnej opinii gdyż nigdy nie korzystałem - więc dobrze by było abyś sam napisał jak to wygląda gdybyś skorzystał z ich usług.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-15-2013, 12:02 AM
hmm skup aut to dobra myśl ale tylko w 2 wypadkach 1. jak Ci się spieszy albo jak nie chcesz sprzedać auta samodzielnie, ewentualnie jak masz auto w złym stanie i nie chcesz go przygotować - moj znajomy pracował w takim skupie i zasadniczo to też nie jest takie oczywiste gdzie sprzedać auto. Takich "skupów aut" masz spoto ale... większość to są pan Janek i pan Franek którzy mają 20 tyś i szukają okazji - chodzą i wkładają uloteczki za szyby - tam to nie masz co uderzać bo naprwno nie kupią drogiego auta a po drugie jak nawet kupią to gorsze dostaniesz. Szukaj firmy, dużej najlepiej ogólnopolskiej wtedy masz szanse sprzedać w miarę rozsądnie - oczywiście przygotowany jesteś na to, że ceny rynkowej tam nie dostaniesz....
03-18-2013, 02:56 AM
Podajcie jakiś konkretny namiar - do środy muszę mieć gotówkę!!! ;/ więc mam niewiele czasu na sprzedanie, bmw e60 2006 r.
03-20-2013, 12:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-23-2014 10:03 PM przez Reeeene.)
Uderz do http://www.superautomarket.pl - wg wielu użytkowników najlepsza firma we Wrocławiu, jak sprzedaż podziel się na forum jak było i ile dostałeś...
03-24-2013, 09:04 AM
no sprawa załatwiona po mojej myśli więc moge polecić innym poszukującym skupu aut, do firmy nie trzeba jechać bo podjechało do mnie 2 pracowników - cała akcja ok 40 min z wypłatą gotówki, umowa normalna z firmą - dzięki koledzy za namiary.
03-30-2013, 07:15 PM
Ja wam za to polecam nieco inną firmę gdyż wszystkie skupy samochodów reklamują się, że pracują w niedziele i święta i ogólnie całą dobrę. Tak się składa, że ja włąśnie przyjechałem do Polski tylko na święta i chciałem sprzedać auto szybko. Dzwonię dziś rano do skupów aut we Wrocławiu i słyszę - "no jak Panie dzisiaj?" - mówie no tak dzisiaj w końcu piszecie na stronie, że codziennie....Większość firm jednak olało mnie bo w Wielką Sobotę nie pracują. Pochwalić jednak mogę firmę którą znalazłem tutaj http://www.kupimygo.com - to faktycznie profesjonaliści - dziś zadzwoniłem do nich przed 9 - powiedzieli, że ok nie ma problemu będą za 1h, przyjechali, zbadali samochód, negocjacje cenowe - wiadomo każdy chce zarobić...ogólnie jestem zadowolony po pierwsze z podejścia i traktowania profesjonalnie klienta, po drugie z szybkości działania, po trzecie z tego że udało się mi tak szybko sprzedać wcale nie tanie auto i po czwarte nawet z ceny bo jak na taką szybką akcje to też nie była zła. Reszcie firm które czytają zapewne albo będą czytać to forum zalecam działać tak jak piszecie na stronach albo zmieńcie sobie godziny pracy od 10-18 to wówczas nikt w święta dzwonić nie będzie, bo po co marnować swój czas wzajemnie........
03-31-2013, 07:33 PM
Ile czekaliście na wycenę ONLINE - jest dostępna praktycznie na każdej stronie tych firm - powysyłałem wczoraj i nadal nic nie ma ;/
04-03-2013, 11:34 PM
no i w końcu nadszedł ten dzień dziś miałem dzień wolny i pojeździłem nieco po skupach aut. I tak - nie wszyscy chcieli moje auto - nie chodzi tutaj o model czy też stan ale po prostu nie wszystkie skupy skupują nowsze i droższe auta, ostatecznie 2 firmy które wydawały mi się poważne i konkretne - jedna z nich to właśnie polecona przez Was Mygokupimy.pl -oględziny samochodu wszędzie wyglądały podobnie i nie trwały dłguo - kontrola dokumentów, jazda próbna - rożnica w cenie zaproponowanej to ok 3 tyś, miedzy 2 firmami na korzyść Mygokupimy. Ostatecznie zdecydowałem się na sprzedaż właśnie w tej firmie - umowa kupna sprzedaży wypisana natychmiast, wypłata gotówki także ekspresowa. Z obsługi jestem zadowolony, z ceny też no i szybkość sprzedaży to plus tak więc polecam. Do tego warto wspomnieć, że pracownicy to ludzie uczciwi ponieważ zostawiłem w samochodzie - nawigacje gps tomtoma - zadzwoniłem po 2h i nie było problemu ze zwrotem.

http://www.forumodszkodownia.info
04-04-2013, 08:05 AM
no u mnie to jednak nieco inaczej - Mam do sprzedania Forda Mondeo 2003 r. - byłem dziś w kilku chyba największych w okolicy skupach aut i proponują mi nieciekawe ceny - moim zdaniem nie warto i nie polecam!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości